WEB TASARIM

Güncel tasarım ve altyapı kodlamasına sahip, kullanıcı dostu, son teknolojileri destekler, mobil uyumlu...

Çalışmaları İncele

Şirketinizin imajına olumlu bir katkı sağlayacak, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmaya çalışan, görüş ve önerilerinizin de dikkate alınarak taleplerinizin de yansıtıldığı web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Teknolojinin gerekleri doğrultusunda çalışmalar, ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler üretiyoruz. Amacımız görsel kalitesi yüksek ve alınmak istenen verimliliğe ulaşan web siteleri hazırlamak, beklenen performansta memnuniyet sağlamaktır.

Size özel hizmet seçeneklerimiz ile İhtiyaç duyduğunuz web sitesine bütçenizi sarsmadan sahip olabilmeniz için bizimle iletişime geçin, sizin için en uygun olan hizmet seçenekleri ve çözümlerimizle tanışın.

Web Site Hizmetlerimiz

* Sosyal medya hesaplarınızı sizin için oluşturup, web sayfanıza entegre ediyoruz.

* Web site içeriklerinizi sizin için oluşurulması, ihtiyaçlarınıza göre düzenleyip güncellenmesi konusunda sizlere destek sağlıyoruz.

* Ihtiyaç duyuyorsanız çalışan maliyetinden çok daha ekonomik olarak sizlere web site yönetim hizmetleri sunuyoruz.

* Web sayfanızın yayın aşaması ve sonrasında ihtiyaç duyduğunuz eklentileri değerlendirerek, görsel ve teknik alanlarda size özel destek veriyoruz.

* Web siteniz için periyodik yedeklemeler yapıyoruz.

* Web sitenizde ihtiyaç duyulan yeni fonksiyonlar için sizlere çözümler sunuyor ve destek oluyoruz.

* Web sitenizin mobil, tablet arayüzlere ve tüm tarayıcılarda uyumlu olarak çalışmasını sağlıyoruz.

* Web sayfanızın arama motorlarında kayıt edilerek bulunabilir olmasını sağlıyoruz.

Web Tasarım Uygulama Süreci

* Yapacağımız ön görüşme sonrasında bizlere ileteceğiniz veriler ve web sitenizden olan beklentiniz doğrultusunda gerekli planlama ve analizlerimizi yaparız.


*Sayfanızın amacına uygun olarak genel konsepti ve alt sayfa çalışmaları hazırlanır. Veri girişleri, test çalışmaları yapılır ve yayına alınır.


*Sayfanızda sizin için avantaj sağlayabilecek çözüm ve önerilerde bulunur, sizin için özelleştirilmiş geliştirme ve uygulama hizmetleri sunarız.


*Tüm çalışma süresince müşterilerimiz ile birebir işbirliği içerisinde ilerleriz. İnteraktif bir yapı oluşturarak çalışmalarımızda ilerleme ve gelişim sağlarız.


Gelişmiş yönetim paneline sahip bir içerik yönetimi

CMSnano, kendi bünyesindeki yazılım ekibi tarafından geliştirdiği içerik yönetim sistemi ile müşterilerine,profesyonel, geliştirilebilir ve esnek bir yönetim paneline sahip web site hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal web tasarım güncelleme kolaylığı sağlar. 

-Sahip olduğu farklı modüller ile kullanım kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

-Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların destek taleplerine dönüş sağlayabilirsiniz.

-Web site kullanıcıları hakkında detaylı analiz verilerini inceleyebilir, iletişim içinde olabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Dijital ortamlarda yeni yer edinmek istiyor olabilir veya mevcut website ve hizmetlerinizden memnun olmayabilirsiniz, çünkü henüz bizimle çalışmadınız. Bize ulaşın, işletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz web çalışmaları konusunda sizlere yardımcı olalım.

web yazılım

incele

seo

incele

web site yönetimi

incele

dijital pazarlama

incele

Teklif almak ister misiniz?

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

Elektronik Ticaret Hizmetleri