WEB TASARIM ÇALIŞMALARIMIZ

Şirketinizin imajına olumlu bir katkı sağlayacak, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde tanıtmaya çalışan, görüş ve önerilerinizin de dikkate alınarak taleplerinizin de yansıtıldığı web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Teknolojinin gerekleri doğrultusunda çalışmalar, ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümler üretiyoruz. Amacımız görsel kalitesi yüksek ve alınmak istenen verimliliğe ulaşan web siteleri hazırlamak, beklenen performansta memnuniyet sağlamaktır.

WEB TASARIM & UYGULAMA SÜRECİ


Yapacağımız ön görüşme sonrasında bizlere ileteceğiniz veriler ve web sitenizden olan beklentiniz doğrultusunda gerekli planlama ve analizlerimizi yaparız.


Sayfanızın amacına uygun olarak genel konsepti ve alt sayfa çalışmaları hazırlanır. Veri girişleri, test çalışmaları yapılır ve yayına alınır.

Sayfanızda sizin için avantaj sağlayabilecek çözüm ve önerilerde bulunur, sizin için özelleştirilmiş geliştirme ve uygulama hizmetleri sunarız.


Tüm çalışma süresince müşterilerimiz ile birebir işbirliği içerisinde ilerleriz. İnteraktif bir yapı oluşturarak çalışmalarımızda ilerleme ve gelişim sağlarız.

Web Tasarım & Uygulama Hizmetleri

Sunulan sistem ve hizmetler kapsadığı detaylar proje ve belirlenen planlara göre değişiklik göstermektedir.


Web Tasarım (İnteraktif Çalışmalar)

Dönüşüm odaklı planlarınız göz önüne alınarak planlanmış bir çalışma ile hedefinizi web sitenizin tasarımında uygulamaya koymak için çalışıyoruz.


Arama Motorları ile Uyumlu Web Siteler

Web siteniz yayına açıldıktan kısa bir süre sonra arama motorlarında bulunabilir olur. Kısa sürede indekslenir, ayrıca ek bir hizmet veya indeksleme çalışmalarına gerek duymazsınız.


Mobil Uyumlu Web Tasarım (Responive Web Tasarım)

Web siteniz mobil, tablet arayüzlere ve tüm tarayıcılara uyumlu olarak çalışsın. Bu şekilde internete erişimi olan tüm cihazlara uyum sağlayarak daha fazla ziyaretçi & müşteri ağı oluşturun.


Grafik Hizmetleri ve Yazılım Destekleri

Web sayfanızın yayın aşaması ve sonrasında ihtiyaç duyduğunuz eklentileri değerlendirerek, görsel ve teknik alanlarda size özel destek veriyoruz.


Web Tasarım & Uygulama hizmeti dışında Web Site Yönetim veya Dijital Çözüm ihtiyaçlarınız mı var ?


Sunabileceğimiz hizmet ve çözümleri inceleyebilir, bu konularda size özel bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz.

İncele
Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}