Google Adwords Reklamları

CMSnano ile Web Tasarım, Web Yazılım, Seo, E-ticaret ve Web Site Yönetimi Hizmetleri.

ui-ux-design

Ziyaretçi ağınızı doğru bir reklam yönetim planı ile oluşturun

Web siteniz üzerinden işlerinizi ilerletmenin yollarından biri de sizi doğru bir hedef kitleye ulaştıracak, planlı olarak yönetilip, takip edilen Google Adwords relamlarıdır. Web sitenizde sunmakta olduğunuz hizmet veya ürünlerinizin tanıtımının sizi artıya geçirebilmesi için doğru analizler yapmak, hedeflenen doğru ziyaretçilere ulaşmasını sağlamak ve reklam harcamasını en iyi verimi sağlayabilecek bir plan ile yapmakla mümkündür. CMSnano, Google Adwords reklam çalışmalarında belirlenen bütçe doğrultusundaki olabilecek en verimli performansı yakalayabilmek için çalışmaktadır. Google Adwords çalışmasında bulunurken en önemli unsurlar doğru sektörler için doğru kelimeleri seçmek, gerekli analizleri temel almak, sıralama ve fiyatlandırma ilişkisini iyi ve düzenli bir şekilde yöneterek, sizin için en doğru olan reklam modeli ile ilerlemektir.

Hangi reklam modeli sizin için daha uygun?

Google Adwords yönetiminde amaç ve hedeflere göre 5 farklı Google Adwords kampanya modeli bulunmaktadır. Hedeflerinizi doğru reklam yönetimi ile belirleyin. Google Adwords reklam yönetimi ile web siteniz doğru ve daha geniş bir ziyaretçi kitlesine ulaşsın.

grphic-designer

Arama Ağı Reklam Modeli

Arama ağı, tam hedeflemeler için kullanılanılır. Ürün veya hizmetinize göre belirlenen anahtar kelimeleri kullanarak arama yapan kullanıcıya Google’da arama yaparken sizin web sitenize ulaşmasını sağlayan reklam modelidir.

marketing

Görüntülü Reklam Ağı

Web siteleri, haber sayfaları, blog, Gmail, Youtube gibi . Google web sitelerine erişim sağlayan ve doğrudan trafik çekmek ya da markanın bilinirliğini arttırmak gibi amaçlarla kullanılan reklam modelidir.

front-end-developer

Alışveriş Reklamları

Google arama ağında yapılan aramalar sonucu ulaşılan sayfalarda ürünlere ait olan başlık, resim, fiyat, indirim gibi ürün ve marka bilgilerinin listelenerek yer aldığı bir reklam modelidir.

front-end-developer

Video Reklamları

YouTube ve çeşitli Google iş ortağı sitelerinde yayınlanan video reklam modelleridir. Video reklamları, reklam modelleri arasında en etkili potansiyele sahip olan reklamlardandır. Oldukça fazla müşteri potansiyeline sahiptir.

front-end-developer

Evrensel Uygulama

Dünya genelinde bir reklam hizmeti vermek için uygulamalar üzerinden verilen bir reklam modelidir. Uygulamanın Google Play Store ve Apple Store'da yüklü olması gereklidir. Reklamlar otomatik olarak gösterilip, sıralama ve ücretlendirme performansa göre belirlenir.

Diğer Web Site Hizmetlerimiz

Web Tasarım
Web Tasarım

Güncel tasarım ve altyapı kodlamasına sahip, kullanıcı dostu, son teknolojileri destekleyen, seo ve mobil uyumlu web siteleri. Firmanızın imajına olumlu bir katkı

Web Site Seo
Web Site Seo

Arama motorları, web sitelerin bulunduğu sıralamayı oluştururken sahip oldukları kalite puanlarına önem vermektedir. Bu kalite puanları SEO çalışmaları

Web Yazılım
Web Yazılım

Web yazılım hizmeti bütünsel bir süreçtir. Hazırladığımız projeler işlevsel ve iyi performans gösteren kullanışlı çalışmalardır. Projelendirmek için sizden

Web Site Yönetimi
Web Site Yönetimi

Web site yönetimi hizmetlerimiz web sayfanızda yapılması planlanan gerekli içeriklerin düzenli olarak belirlenen programlara göre güncelleştirme ve geliştirme

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım