Web Yazılım

CMSnano ile Web Tasarım, Web Yazılım, Seo, E-ticaret ve Web Site Yönetimi Hizmetleri.

ui-ux-design

Web Yazılım Projelerinize Özel Çözümler

Web yazılım hizmeti bütünsel bir süreçtir. Hazırladığımız projeler işlevsel ve iyi performans gösteren kullanışlı çalışmalardır. Projelendirmek için sizden aldığımız her bir datayı tüm bilgi işlem süreçlerinden, analizlerinden, kullanıcı deneyimlerinden geçirerek, ziyaretçilerinize ve kullanıcılarınıza sizi en iyi şekilde sunacak bir sonuç doğrultusunda ilerleriz.

Çalışmalarınızda kolaylık sağlayacak web yazılım hizmetleri.

Web yazılım hizmet talebinde bulunan müşterilerimiz için özel panelli web yazılım uygulamaları sunuyor, ihtiyacınıza yönelik, çalışmalarınıza katkı sağlayacak yazılım modülleri geliştiriyoruz.

Firmanız için özel olarak geliştirdiğimiz web tabanlı yazılımlarımızı arama motorlarına uyumlu ve alacağı yüksek orandaki hitleri taşıyabilecek bir kapasiteye sahip olarak oluşturuyoruz.

Hizmetlerimiz

İşe Başlama

Size en uygun çözümleri üretebilmek için çalışacağımız her proje kendine özel olacaktır. Bu nedenle proje oluşumunda bilinmesi gereken tüm ihtiyaçlarınızı detaylandırır, kısa sürede marka - ihtiyaç - süreç ve sonuç hakkında genel bir giriş yapmış oluruz.

Dijital Strateji

Uzman ekiplerimiz araştırır, analiz eder ve stratejik adımların neler olacağına dair tavsiyelerini sunar. Bu aşama projenin başarıya ulaşmasını sağlamak için bir iş akışı ve takibi adımıdır.

Mimari Yapılandırma

İşlenmek istenen yapıya uygun fonksiyonların, kullanıcı deneyiminde uzman ekibimizce bir ürüne dönüştürülebilmesi için çalışılır. Her projede esas olacak kendine özgü olan bu çalışma bir inşaatın temeline verilen değeri anlatır. Üzerine bineceği yüke nasıl cevap vereceği, daha sonraki gelişmelerin neler olabileceği burada öngörülmeye çalışılır.

Taslak & Tasarım

Görsel açıdan kullanıcı deneyimlerini sunan ilgili ekibimiz esnek bir mobil, tablet ve masaüstü görsel çalışmaları hazırlar. Bu çalışmalar projenize uygunluğunu ve albenisini hedef alan esaslı tasarım uygulamalardır. Yayına alınacak projenin her bir iç detayı burada sergilenir, yaşatılır.

Kodlama & Geliştirme

Tasarımlar son hale geldiğinde tam zamanlı programlama ekiplerimiz ihtiyaç olan tüm kodlamaları tamamlar. Verilen süreler içerisinde testlere hazır hale getirilir. Yazılım ekibimiz her çalışmasında projenize en uygun yazılım dilini seçerek size özel bir geliştirme yapar.

Kalite Kontrol

Bir projeyi test ortamından üretime aktarmadan önce tüm adımları bireysel ve otomatik testlere tabi tutarız. Burada stres testlerinden nasıl sonuç alındığını paylaşarak gerekli önlemlerin alınmasını veya bilinmesini sağlarız. Şartlar uygun gelirse projeyi planlanan tarihe yaklaşırken son testleri de tamamlayarak geri sayıma alırız.

Yayına Alma ve Optimizasyon

Proje yayına alındığı andan itibaren çözüm ortağınız olarak işlerin nasıl gittiğini takip eder. Gerekli görülen iyileştirmeleri, ihtiyaç duyulan yeni entegrasyonları sürekli olarak sistemi güncelleyerek işinizi geliştirmeye ve genişletmeye katkı sunmaya gayret ve özen gösteririz.

Diğer Web Site Hizmetlerimiz

Web Tasarım
Web Tasarım

Güncel tasarım ve altyapı kodlamasına sahip, kullanıcı dostu, son teknolojileri destekleyen, seo ve mobil uyumlu web siteleri. Firmanızın imajına olumlu bir katkı

Web Site Seo
Web Site Seo

Arama motorları, web sitelerin bulunduğu sıralamayı oluştururken sahip oldukları kalite puanlarına önem vermektedir. Bu kalite puanları SEO çalışmaları

Google Adwords Reklamları
Google Adwords Reklamları

İnternetten fayda sağlamanın çeşitli yollarından biri de sizi doğru bir hedef kitleye ulaştıracak, planlı olarak yönetilip, takip edilen Google Adwords reklamlarıdır.

Web Site Yönetimi
Web Site Yönetimi

Web site yönetimi hizmetlerimiz web sayfanızda yapılması planlanan gerekli içeriklerin düzenli olarak belirlenen programlara göre güncelleştirme ve geliştirme

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım