Web Site Yönetimi

CMSnano ile Web Tasarım, Web Yazılım, Seo, E-ticaret ve Web Site Yönetimi Hizmetleri.

ui-ux-design

Web Site Yönetim Hizmetleri

Web site yönetimi hizmetlerimiz web sayfanızda yapılması planlanan gerekli içeriklerin düzenli olarak belirlenen programlara göre güncelleştirme ve geliştirme çalışmalarını kapsamaktadır. Sayfalarınızın içeriklerini sizin için günceller, yapılan belirli analizlere göre

gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlar, talep edilen sonuçlara ulaşması için çalışırız. Tüm bu süreçler içerisinde sizinle karşılıklı iş birliği içinde hareket eder, içeriklerinizin kreatif olarak düzenlenmesinden, teknik düzenlemeye kadar uzanan gerekli işlemleri uygularız.

Sizin için sağlayabileceğimiz 

web site hizmetleri

Web sitenizin yönetimi için sağladığımız hizmetler aşağıda bilginize sunulmuştur. Bu hizmetler ve kapsadığı detaylar proje ve belirlenen planlara göre değişiklik gösterebilmekte, genel ve özel hizmetler olarak sunulmaktadır.

Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Tasarım

Modern web tasarım yapısı ile birlikte aynı zamanda firmanızın da kurumsallığını yansıtan bir yapıda web sitesine ihtiyacınız varsa, size bu çalışmayı memnuniyetle sunmaya hazırız.

Özel Web Tasarım

Benzer tema yapılarından uzak yalnızca size ait olan ve markanızla özdeşleşen bir web tasarıma sahip olmak istiyorsanız sizin için hazırlayabileceğimiz özel tasarım web sitelerini değerlendirebilirsiniz.

Alan adı & Sunucu Hizmetleri

Alan adı kayıt, transfer ve takip işlemlerini sizin için kolaylıkla yürütebiliriz. Güvenilir sunucu hizmetimiz ile verileriniz güvenli ortamda yer alır ve hızlı çalışır.

Kurumsal E-posta Hesabı

Alan adınıza özel kurumsal e-posta hesaplarına sahip olursunuz.

Kolay Yönetim Paneli

Canlı editör özelliği sayesinde görüntülediğiniz sayfa üzerinden yazılarınızı, resimlerinizi kolaylıkla düzenleyebilir ve yaptığınız değişiklikleri anında yine aynı sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Seo Altyapısı & Seo Destek

Websiteniz seo altyapısına sahiptir, buna ek olarak web sayfa ayarlarınızın ve içeriklerinizin seo optimizasyon standartlarında hazırlanmasını sağlar, planlanan çalışmalara göre ek hizmetler sunarız.

Sosyal Medya

Websiteniz mevcut sosyal medya hesaplarınıza entegre edilmiş olarak hazırlanır. Mevcut bir hesabınız yoksa oluşturarak gerekli başlangıcı yapmanız konusunda size destek olabilir veya alabileceğiniz düzenli hizmetler konusunda yardımcı olabiliriz.

Genel Site Analizi & İyileştirme

Arama motorları nazarında iyi değerleri olan ve sonuca ulaşabilecek başarıya sahip olmanız için belirlenen web site standartlarına ulaşmanız ve kalıcılığı sağlamanız için gereken çalışmaları yürütürüz.

Google Adwords Reklamları

Reklam kampanyası oluşturmak istiyorsanız web sitenizin planladığınız bütçe doğrultusunda iyi bir verim ve doğru ziyaretçi hedeflemesi ile yürütülmesi için size hizmet sağlayabiliriz.

Mesajlaşma Modülü

Web siteniz üzerinden size ulaşmak isteyen müşterileriniz ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitenize Özel Çözümler

Web sitenizin amaçladığı hizmete uygun olarak ihtiyaç duyabileceğiniz geliştirmeler konusunda teknik veya görsel çalışmalar ile size destek hizmetleri sağlayabiliriz.

Destek Hizmetleri

Web siteniz için alan adı, e-posta desteği verilmekte, sunucu güvenlik hizmetleri düzenli olarak takip edilmekte ve herhangi bir sorun oluşmasını önlemek için gayret gösterilmektedir.

Web Site İçerik Takip ve Yönetimi

Web site yönetimi hizmetlerimiz dahilinde sitenizi sizin için güncel tutar, içerik takip ve iyileştirmeleri ile işlerinizi kolaylaştırmanız ve sonuç alabileceğiniz bir web sitesine sahip olmanız için çalışırız.

Yabancı Dil Çözümleri

Web sitenizi birden fazla dilde yayınlayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Web sitenizin mobil sayfalarda ulaşılabilir olması web sitenizin mobil uyumlu olduğu anlamına gelmemektedir.

Sistem Altyapı ve Bakım Güncellemeleri

Zamanla değişen web site tasarım ve yazılım altyapısından geri kalmamanız için web sitenizde gerekli güncellemeleri sağlarız.

Web sitenizin daha fazla ziyaretçi alabilmesini sağlayacak konularda destek olalım ve geliştirelim

Web sitenizin hazırlanmasının yanı sıra seo çalışması ile arama motorlarında daha fazla görünür olabilmeniz ve reklam & sosyal medya çalışmaları ile de web sitenize alacağınız ziyaretçi sayısını artırarak, dönüşüm de sağlayabileceğiniz çalışmalar konusunda bizden bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

grphic-designer

Web Site Seo

Web sitenizin arama motorlarında iyi bir konumda bulunabilir olması ve kalıcılığını sağlaması için gerekli seo ayarları konusunda ve planlanan belirli hizmetler ile size destek sağlıyoruz.

marketing

Google Adwords Reklamları

Markanızın dijital ortamlarda daha fazla sayıda görünür olması ve reklam kampanyalarınızın doğru hedef kitleler ile en verimli şekilde takip edilmesi için çalışırız.

front-end-developer

Sosyal Medya Çalışmaları

Sosyal medya çalışmalarında sunduğumuz hizmet ve uygulamalar ile markanızın daha fazla kişiye ulaşmasını ve sosyal medya platformlarında etkin bir şekilde yer almasını sağlıyoruz.

Diğer Web Site Hizmetlerimiz

Web Tasarım
Web Tasarım

Güncel tasarım ve altyapı kodlamasına sahip, kullanıcı dostu, son teknolojileri destekleyen, seo ve mobil uyumlu web siteleri. Firmanızın imajına olumlu bir katkı

Seo Hizmeti
Web Site Seo

Arama motorları, web sitelerin bulunduğu sıralamayı oluştururken sahip oldukları kalite puanlarına önem vermektedir. Bu kalite puanları SEO çalışmaları

Web Yazılım
Web Yazılım

Web yazılım hizmeti bütünsel bir süreçtir. Hazırladığımız projeler işlevsel ve iyi performans gösteren kullanışlı çalışmalardır. Projelendirmek için sizden

Google Adwords Reklamlari
Google Adwords Reklamları

İnternetten fayda sağlamanın çeşitli yollarından biri de sizi doğru bir hedef kitleye ulaştıracak, planlı olarak yönetilip, takip edilen Google Adwords reklamlarıdır.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım