İtina ile hazırlanmış web siteniz sizi bekliyor, şimdi yayına alma zamanı!

Sitenizin tasarımını güçlendirmek için gerekli olan araçlar parmaklarınızın ucunda

İstediğiniz siteyi istediğiniz şekilde zahmetsizce oluşturabilmek için tasarlandı. Tüm cihazlara uyumlu, profesyonel web site temaları, istediğiniz web sayfasını en hızlı şekilde kurgulamanızı sağlayacak ve tüm cihazlarda harika görünecek. Gelişmiş dizayn araçları ve birçok özelliği ile sitenizi ayağa kaldırmak için pek fazla tecrübeye de ihtiyaç duymayacaksınız.

Tam donanımlı geniş portföy araçlar

Birbirinden farklı araçlarımız ile resimleri boyutlandırma, resimleri ve metinleri hizalama, aralama gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yüzde yüz mobil cihazlara uyumu

Anında görüntüleme imkanı ile sitelerinizin editör üzerinden nasıl mobil uyumlu olduğunu takip edebilirsiniz.

Çoklu dil seçeneği ve estetik web sayfaları

Çok dilli, çok estetik web sayfanızı istediğiniz dillerde hazırlayarak hedeflediğiniz kitleye ulaşın.

1000+

Hazır temalar

Önceden hazırladığımız yüzlerce tema içerisinden dilediğiniz bir tanesini seçerek anında yayına alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken içeriklerinizi birkaç adımda güncellemek! Hakkımızda, Servislerimiz, Ekibimiz, Portföy, Blog, Dükkan...

25+

Sayfa Stilleri ve Renkleri

Farklılaştırılmış stil ve renkler ile sitenizi logonuza uygun bir şekle getirebilirsiniz. Logonuzu yükleyip, renkleri ayarlamak, içerikleri düzenleyip, boyutlandırmak ve daha fazlası elinizde

500+

Farklı Sayfa Şablonları

Basit bir şekilde sayfanızın görünüşünü tam ekrandan, kutulu şekle veya solda bir menüden sağda bir menüye değiştirebilirsiniz.

200+

Tek Sayfa Web Tasarımları

CMSnano`nun birbirinden güzel tek sayfa web tasarımlarından birini seçerek kendi projenizi aktive edebilirsiniz. Tamamen özelleştirilebilir site tasarımlarıyla kendi profesyonel sitenizi kurun. Trafik arttırıcı araçlar. Kişisel sanal mağaza. Kolayca eklenebilir blog. SEO wizard. Mobil optimize. Sürükle-bırak yöntemli. Üst düzey hosting. Sosyal medya uyumlu. 7/24 destek hizmeti.

TEK TUŞLA KURULUM

Farklı tema seçenekleri ile dilediğiniz web sitesi bir tık ileride. Kurarken seçtiğiniz temayı daha sonra diğer temalarla değişebilirsiniz.

MODİFİYE ALTYAPI

Hazırladığımız geniş yelpaze şablon seçeneklerimiz ile kolay düzenlenebilir sitelerimizi inceleyin.

GÜÇLÜ YÖNETİM PANELİ

Kolay anlaşılabilir yönetim panelimiz ile ister bir cms web sayfasını isterseniz bir e-ticaret sitesini kullanıcı dostu arayüzlerimiz üzerinden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

MEGA MENU

Mega Menu sayesinde 16+ sayfayı aynı anda düzenleyebilirsiniz. g multiple pages with one main menu. Zaman kaybetmeden değişikliklerinizi görerek sonuçlandırırsınız.

MOBİL UYUMLU & RETINA GÖRSELLİK

Sitelerimiz %100 mobil uyunlu olup her bir sayfasında maksimum görsellik ön plandadır.

TEK SAYFA OPSİYONU

Tek sayfa sitelerde tanıtmak istediğiniz ürünleri anında yayına almak istermisiniz? Şimdi tek tuşla bir çoğu ücretsiz tek sayfa sitelerimizi deneyin!

ARAMA MOTORLARI

Tüm sitelerimiz arama motorlarına azami uyum gösterir. Görünür olmak için sitenizde yapacağınız her bir içerik çalışması reklam bütçenizden cidd rakamlar kurtarır.

GELİŞMİŞ TİPOGRAFİ

600+ dan fazla Google Font çeşidiyle geniş bir yelpaze sunuyoruz. Ayrıca özelleştirilmiş font sınıfı özelliğiyle bunu çoğaltabiliyoruz.

3 DİLDE DESTEK

Sayfalarımızı Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak 3 dilde kullanabilirsiniz. Buna ek olarak yeni dilleri de ekleyemeye devam ediyoruz.

Dikkat çekici web siteleri oluşturun.

Satın almak için endişelenmeyin. 15 gün ücretsiz deneyin.

Ücretsiz web sitelerimizi deneyerek yüzlerce tema arasından bir site oluşturabilirsiniz.

Kullanmaya Başla
Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım