E-TİCARET SİTESİ

CMSnano ile E-ticaret Sitesi Hizmetleri

E-Ticaret Sitesi

CMSnano ile E-ticaret Hizmetleri

 • Ücretsiz Alan Adı (*)

 • SSL Sertifikası (256 Bit)

 • Cloud Sunucu / CDN

 • Responsive / PWA / Mobil Site

 • Sanal Pos/Ödeme Entegrasyonları

 • Pazaryeri Entegrasyonu (*)

 • Tedarikçi Entegrasyonu (*)

 • Detaylı Ürün Filtreleme

 • Varyantlı Stok Takibi

 • Dükkandan Satış

 • Mobil Yönetim Paneli

E-ticaret Sitesi

Teklif iste, hemen al!

E-ticaret Sitesi Özellikleri

Alan adı hizmetleri, hosting, SSL, e-posta, sunucu güvenliği, ödeme yöntemleri, yedekleme hizmeti ile daha birçok hizmet bir bütün olarak sizlere sunulur.

E ticaret SitesiÜcretsiz E ticaret SitesiÜcretsiz eticaret özellikleriKendi E-ticaret Siteni KurHazır E ticaret Sitesi

Güvenilir Sunucu

Güvenilir sunucu hizmetimiz ile verileriniz güvenli ortamda yer alır, siteniz hızlı çalışır.

SSL Sertifikası

Kredi kartı ile ödeme işlemlerinde bilgi güvenliği için 256-Bit SSL sertifika kurulumu.Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz.

Seo Özellikleri

E-ticaret sitenizin Google tarafından daha etkili bir şekilde indekslenerek, ürünlerinizin bulunur olmasını sağlayın.

Ürün Karşılaştırma Modülü

Ziyaretçilerinizin ürünlerin özelliklerine göre karşılaştırma yaparak, istediği ürünü kolaylıkla bulmasını sağlayın.

Banner & Slider Yönetimi

Sitenizde kampanyalarınızı en güzel şekilde tanıtacak özel banner ve slider tasarımlarınızı bir çok farklı sayfada yayına alabilir ve kolaylıkla zaman ayarlı yönetebilirsiniz.

Detaylı Filtreleme

Ürün kriterlerine göre seçim yaptırarak, kullanıcılarınızın detaylı bir arama imkanı ile kolaylıkla aradığı ürüne ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya

E-ticaret sitenizi sosyal medya hesaplarınıza kolayca entegre edebilir ve paylaşım araçları özelliğini kullanabilirsiniz.

Mesajlaşma Modülü

Ziyaretçilerinizle direkt olarak siteniz üzerinden iletişime geçin, geçmiş yazışmalarınızı görüntüleyin, müşteri ilişkilerinizi güçlendirin.

Tedarikçi (XML) Entegrasyonu

Tedarikçi entegrasyonu ile yüzlerce ürünü kısa süre içerisinde fiyat, resim ve açıklama bilgileri ile beraber sanal mağazanıza aktarabilirsiniz.

Çoklu Dil Çözümü

Çoklu dil desteği ile e-ticaret sitenizin farklı dillerde hizmet vermesini sağlayabilirsiniz.

Bankalar ve Ödeme Sistemleri

Tüm bankaların sanal posları ve bir çok ödeme yönteminin entegrasyonundan faydalanabilirsiniz. Ipara, Bkm Express, iyzico, PayU, paycell.

Ürün Varyasyonları

Farklı renkler, beden, materyal... gibi ürünlerinizi farklı varyasyonlara göre sunun. Her varyasyonu kendi fiyatı, farklı adet ve bilgileri ile gösterin.

Kullanıcı Yetkilendirme

Çalışan personelinize sistem üzerinde belirli sayfalara erişebilme yetkisi sağlayabilir, sahip olduğu yetki ölçüsünde yönetim panelinde çalışma yapabilmesini sağlayabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Gittigidiyor, hepsiburada, trendyol, n11, amazon, eptt avm, akakçe, cimri. E-ticaret sitenizdeki ürünler pazar yerlerinde de yer alsın. Ürünlerinizi farklı pazarlardan satın ve tek panelden yönetin.

Mobil Uyumlu E-ticaret

Mobil uyumlu sürümü sayesinde E-ticaret siteniz farklı cihaz ekranlarında dahi ürün incelemelerinde ve alışverişlerde ziyaretçileriniz için kolaylık, sizin için daha fazla ziyaretçi avantajı sağlar.

Mobil Yönetim Paneli

E-ticaret sitenizi mobil cihazınız üzerinden yönetin. Ürün fotoğraflarınızı çekin, yükleyin, fiyat değiştirin, sipariş ve mesajlarınızı takip edin, müşterileriniz ile kolay iletişim kurun.

ÜCRETSİZ E-TİCARET SİTESİ


Ücretsiz e-ticaret hizmeti ile e-ticarete ilk adımınızı atın!Ücretsiz eticaret sitesi hangi özellikleri barındırıyor ?


Ücretsiz E-ticaret Özellikleri

E-ticaret Sitelerimiz Profesyonel Kullanım Özellikleri Barındırır

E-ticaret sitelerimiz tasarım ve kullanım açısından profesyonel bir yönetim paneline sahiptir, ayrıca birden fazla e-ticaret ve/veya içerik yönetimi (cms) sitesi sahibiyseniz, aynı yönetim paneli üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Tüm bu kulanım özelliklerine ekstra bir ücret ödemeden bir arada sahip olursunuz.

 • Zaman ayarlı banner-slider yönetimi

 • Mobil yönetim paneli uygulaması

 • Kolay ürün açıklaması oluşturma modülü

 • Birden fazla cms veya e-ticaret sitesi olanlar için tek panelden yönetim

 • Ziyaretçi mesajları-iletişim modülü-geçmiş tüm mesajlar

 • Tedarikçi ve pazaryeri entegrasyonları

 • Online mesajlaşma

 • Excel ile ürün yükleme

 • Üye yetkisi tanımlama

 • Varyantlı ürün oluşturma

 • Ürün karşılaştırma, detaylı filtreleme vb. birçok standart özellik

Temel Özellikler ( Ücretsizdir!)

Belirtilen özellik / hizmetler ilave ücrete dahil olmayıp alacağınız e-ticaret sitesi hizmetine dahildir.

 • Alan adı tescili / yönlendirme

 • Kurumsal e-posta hizmetleri

 • Sunucu hizmetleri

 • 256 bit SSL Sertifikası

 • Yedekleme hizmetleri

 • Mobil Uyumluluk (responsive)

En Hızlı E-ticaret Sitesi!

Sitenizin hızının SEO sıralamasına büyük bir etkisi olduğunu biliyor muydunuz?

Site hızı, e-ticaret siteleri için oldukça etkili bir sıralama faktörüdür, sitenizdeki tüm sayfaların hızlı olarak yüklenmesi, arama motoru sıralamalarında daha önlerde olmanızı sağlar.

Yavaş açılan bir site ziyaretçi kaybına ve sitenizin genel sıralamalarda daha geride kalmasına neden olur. Sonuçta tüm bunlar sitenize başarısızlık ve satış kaybı olarak yansır.

Biz hem sağladığımız e-ticaret sistem altyapısının büyük bir etkisi olarak hem de sayfa hızı iyileştirme çalışmalarımız ile en hızlı e-ticaret sitelerini hazırladığımız konusunda oldukça iddialıyız.

Mobil E-ticaret Sitesi (Mobil E-ticaret Uygulaması)

E-TİCARET SİTE HİZMETİ ALAN TÜM ÜYELERİMİZE E-TİCARET MOBİL SİTE UYGULAMASI ÜCRETSİZDİR !

Ekstra fiyatlarla sahip olabileceğiniz, mobil kullanım kolaylığı ve hızı ile sitenize büyük bir katkı sağlayacak e-ticaret sitesi mobil uygulamamız tüm üyelerimiz için ücretsizdir.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin neredeyse %50 sinden fazlası artık Mobil'den gerçekleşiyor. Peki sizin e-ticaret siteniz mobil cihazlarda sorunsuz çalışıyor ve gereken kolaylıkları sağlıyor mu?

Sitenize daha çok ziyaretçi ve müşterilerinize alışveriş kolaylığı kazandıracak mobil e-ticaret sitesi uygulamamızı hemen inceleyin.

 • *Tüm akıllı telefon ve tabletlere, farklı ekran boyutlarına uyumlu olarak çalışır.
 • *Mobil cihaz sıralamalarında etkili bir sonuç sağlar.
 • *Mobil uyumluluk özelliği ( Responsive ) değil, tamamen ayrı bir mobil site uygulamasıdır. Tüm sayfalar ve fonksiyonlar mobil cihazlar için ayrıca hazırlanmıştır.

Mobil E-ticaret Yönetimi Paneli ( Mobil Yönetim Paneli Uygulaması)

Mobil e-ticaret yönetim paneli uygulamamız masaüstü yönetim panelinden ayrı olarak geliştirilen, e-ticaret sitenizi iOS veya Android cihazınızdan kolaylıkla takip edip, hareket halindeyken dahi yönetebileceğiniz bir mobil yönetim paneli uygulamasıdır.

 • Ürünlerinizin fotoğraflarını çekebilir, yükleyebilir, kolaylıkla yeni ürün eklemesi veya mevcut ürünlerinizin içerik veya fiyat düzenlemelerini yapabilirsiniz.

 • Siparişlerinizi, satışlarınızı ve müşteri verilerini görüntüler, bildirimlerini anında alarak kontrol edersiniz.

 • Mesajlaşma modülü veya telefon aracılığıyla kolaylıkla yeni ziyaretçileriniz ve müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

 • Sipariş ve sevkiyat sürecini bulunduğunuz her noktadan kolaylıkla takip ederek yönetebilirsiniz.

Pazaryeri ve Tedarikçi Entegrasyonları

TÜM E-TİCARET SİTE HİZMETİ ALAN ÜYELERİMİZ İÇİN 1 PAZARYERİ ENTEGRASYONU VE 1 TEDARİKÇİ ENTEGRASYONU ÜCRETSİZDİR!

Daha fazla ürün satış platformunda yer alarak ürün tanıtımı ve satışlarınızı arttırabileceğiniz pazaryeri entegrasyonlarına e-ticaret sitesi hizmetimiz ile ek bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Cmsnano ek ücretler ile sunulan pazaryeri ve tedarikçi entegrasyon hizmetlerini tüm üyeleri için ücretsiz olarak sağlamaktadır.

n11, hepsiburada, gittigidiyor, trendyol, amazon, pttavm api/xml entegrasyonlarından dilediğinizi seçin, istediğiniz biri e-ticaret sitenize entegre olarak çalışsın.

Pazaryeri Entegrasyonları
ÖRNEK E-TİCARET ÇALIŞMALARI

E-ticaret siteniz için seçim yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

En ucuz fiyatta e-ticaret sitesi CMSnano`da kaç liradır?

2020 yılı için geçerli başlangıç fiyatı 3.000TL+kdv dir.

Bir e-ticaret sitesinin kuruluş maliyeti ne kadar oluyor?

E-ticaret satışlarında maliyeti en aza indirmek için Instagram ve benzeri adresler üzerinden satış yapabilir, veya ücretsiz bir yazılım ve mini bir sunucu seçerek en azından kontrolü elinizde bir sistem sahibi olabilirsiniz. Peki tam olarak ne yapacaksınız? Örneğin bir ayakkabı firmasının, beyaz eşya satıcısının ve telefon aksesuarları satan işletmenin esas işleri yazılım geliştirip, güncellemeleri takip etmek midir? Eğer böyle düşünmüyorsanız e-ticaret sayfanızın yönetimini 2020 yılı için aylık 1.000TL den başlayan fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz. Bu fiyat aylık cirosu 50.000TL ya kadar olan e-ticaret siteleri için geçerlidir.

Alan adı, sunucu hizmetini nereden almalıyım? Bunlar için yapılması gereken SSL, DNS ve benzeri ayarları nasıl yapacağım?

CMSnano'da tüm alan adlarınızı mevcut yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. İstediğiniz bir alan adına web sayfası veya e-ticaret sitesi kurabilir, SSL ve DNS kayıt işlemlerinizi yine aynı panel üzerinden tamamlayabilirsiniz.

E-ticaret sitemin yönetimini tek başıma yapabilir miyim?

CMSnano yönetim panelleri masaüstü ve mobil yönetim için en ideal kullanım kolaylıklarına sahiptir. Birçok sipariş veya ürünü hiç zorlanmadan yönetebilir veya yayına alıp, çıkarabilirsiniz.

Web sayfamın ürün veya içerik girişlerini nasıl yapacağım?

Ürün ve içerik girişleriniz kullanıcı açısından yeterli bilgi ve görsel şıklığa sahip olmalıdır. CMSnano ürün ve içerik editörleri size bütün kolaylığı sağlar. Ancak yine de profesyonel destek almak isterseniz doğru adrestesiniz.

E-ticaret sitemin masaüstü, tablet ve cep telefonlarında en iyi şekilde hizmet verebilmesi için farklı tasarım ayarlarını nasıl yapacağım?

Tüm e-ticaret sayfalarımız Progressive Web Apps (PWA) uyumludur. PWA, kullanıcılara uygulamayı andıran bir deneyim sunmak için modern web yeteneklerini kullanan bir web uygulamasıdır.

Web ve mobil sayfa hızı önemli midir? Sayfa hızımı nasıl test edebilirim?

Sayfalarınız yavaş çalıştığında robotların işlerini bitirebilmeleri için zaman kısıtı olduğundan, aramalarda eksik sonuçlar yansıtacaktır. Site hızınızı veya sitenizin istediğiniz herhangi bir sayfasını "Pagespeed", "Gtmetrix", "Pingdom" gibi sayfalarda kolaylıkla test edebilirsiniz. CMSnano`da sayfalarınızın FCP ve FID değerleri masaüstü ve mobil cihazlar için sürekli takip edilir.

SEO sıralamalarında web sayfamı nasıl üst sıralara çıkartırım? SERP ( Search Engine Results Page), arama motoru sonuç sayfası nedir?

CMSnano ile e-ticaret siteleriniz mobil site ve masaüstü görünümlerinde en yüksek hızla çalışacağından sayfalarınızın indexlenme süreleri çok kısa sürede ve anahtar kelime vurgulamaları öncelikli olarak iletilecektir.

Pazaryeri ve tedarikçileri e-ticaret siteme entegre edebilir miyim?

Amazon, Ebay, Alibaba, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Akakçe, Cimri, Index, Arena veya farklı pazaryeri, tedarikçi entegrasyonları kurabilir, veri aktarımı yapabilirsiniz.

Kampanya ve reklamlarımı nasıl yöneteceğim?

Eğer CMSnano müşterisi iseniz sertifikalı uzman ekibimizden profesyonel reklam hizmetleri alabilirsiniz. Gösterim ve erişimlerde maksimum verimi hedeflemek için sürekli optimize edilir. Raporlar e-postalarınıza düzenli olarak iletilir.

E-ticaret Sitenizi Yenilemek İçin Bir Mesajınız Yeterli
VEYA

Web Tasarım Seçeneklerimiz

Tek Sayfa

Teklif isteyin

 • *1 Sayfa
 • *Ücretsiz Alan Adı
 • *Cloud Sunucu
 • *Sayfa Tasarımı
 • *İçerik Girişi
İncele

Pratik Sayfa

Teklif isteyin

 • *1 Sayfa (5-6 link)
 • *Ücretsiz Alan Adı
 • *Cloud Sunucu
 • *Sayfa Tasarımı
 • *İçerik Girişi
 • *Google Harita Kaydı
İncele

Klasik Sayfa

Teklif isteyin

 • *1-10 Sayfa
 • *Ürün/Hizmet Sayfaları
 • *Ücretsiz Alan Adı
 • *Cloud Sunucu
 • *Kurumsal E-posta
 • *Sayfa Tasarımı
 • *İçerik Girişi
 • *Google Harita Kaydı
İncele

Özel Sayfa

Teklif İsteyin

 • *Standart Sayfalar
 • *Özel Tasarım Ek Sayfalar
 • *Ürün/ Hizmet Listeleme
 • *Ürün/Hizmet Detayı
 • *Yabancı Dil
 • *Ücretsiz Alan Adı
 • *Cloud Sunucu
 • *Kurumsal E-posta
 • *İçerik Girişi
 • *Google İşletme Kaydı
 • *Seo Altyapısı
İncele
Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım