WEB YÖNETİMİ RAPORLAMA

Web sitenizi düzenli olarak takip edip ve gerekli güncellemeleri yapacak zamanı bulamıyor veya yeterli web tasarım deneyimine sahip ilgili personeli sağlayamıyorsanız, web site yönetim hizmetlerimiz sizin için harika bir çözüm yolu olabilir. Bu amaçla ihtiyaçlarınızı anlayan, planlama ve uygulama fırsatını ayağınıza getirecek bir ekiple çalışmış olacaksınız. Birden fazla web siteleriniz varsa her biri hakkında olması istenen derecede ilgi, takip ve yönetimi anlık olarak gerçekleştirilecek, raporlarını haftalık veya aylık olarak görebileceksiniz. Hizmetiniz içinde belirlenen rakipleriniz ile karşılaştırmalarını alabilecek, tavsiye ettiğiniz iyileştirmeler veya ekibimizin öngördüğü değişiklikleri onay vererek hayata geçirebileceksiniz. Nihayetinde sizin adınıza web sayfalarınız hakkında sektörde oluşan gelişmeleri yorumlayarak daima sizi rakipleriniz arasından ayıracak, en üst sıralara taşıyacak bir çalışma sistemine ihtiyacınız olacak, biz de tüm bu konulardaki çözümleri sunuyor ve raporlarla iletiyor olacağız.

-----------------------------

Çalışmalarımızın başlangıcında öncelikli olarak marka ve hizmetlerinizin incelenmesi, hedefiniz doğrultusunda ihtiyaçların, sektördeki konumunuzun, bulunabilirlik ve erişilebilirlik oranınızın belirlenmesi gerekir. Belirlenen tespitlere göre amacınızın da doğrultusunda bir yönetim planı oluşturulur. 

Çalışma süreçlerimizde müşterilerimiz ile birebir iş birliği içerisinde hareket ederiz, güncel bildirimlerde bulunarak ilerler ve hizmetlerimizin raporlamasını sunarız.

Sunulan raporlarda aldığınız hizmetler için gerekli bilgilere ulaşmış, web sitenizin genel durumunu izleyerek zamanla meydana gelecek olan gelişmeleri yorumlamış olursunuz. Sonuçlara dayalı gerekli ölçümlemeleri ise karşılıklı olarak yapabilir, bunun doğrultusunda yeni iş akış planlarını birlikte belirleyebiliriz.

Web Yönetimi Raporlama

Tek Bir Noktadan Web Çözümleri & Hizmet Raporlama

Web Tasarım, Web Site Yönetimi, Dijital Destek & Geliştirme ve Raporlama

İletişime Geç
içerik yönetim sistemleri
İçerik Yönetimi Raporlama

Bilgilendirmeleriniz doğrultusunda metin-görsel vb. içerik giriş ve güncellemeleri, web ortamında sizin için avantaj sağlayacak şekilde içerik geliştirme ve optimizasyonları yapar, hizmet raporlamamızı sunarız.

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Raporlama

Rekabet oranlarına göre belirlenen hedef kelimeler için organik bir seo çalışması yapılır ve planlanan
sürelerde durum raporlamaları sunulur. Hedef kelimeler için ne gibi çalışma ve iyileştirmeler yapıldı, rekabet oranlarına göre nasıl bir konumda yer alarak ilerliyorlar...

Sosyal Medya Çalışmaları Raporlama
Sosyal Medya Çalışmaları Raporlama

Sosyal platformlardaki marka bilinirliğinizin artması ve hedef kitleniz ile doğrudan etkileşim içinde olmanız için size destek veriyor, çalışmalarımızı raporluyoruz.

Google Reklam Raporlama
Google Reklamları Raporlama

Görsel reklamlar, metin reklamlar... Oluşturulan kampanyalarınızda nasıl bir gelişme var, hangi şekilde daha fazla ziyaretçi ağına ulaşıyor, hangi zamanlarda daha çok verim alıyorsunuz? Anahtar kelimeleriniz, reklam gruplarınız, bütçeleriniz, tıklama maliyetleriniz...

Teknik ve Görsel Destek & Geliştirme
Teknik ve Görsel Destek & Geliştirme

Web sitenizde amacınız doğrultusunda etki sağlayabilecek eklentilere ihtiyaç duyulabilir. Ek yazılım modülüne de dayanabilen teknik ve/veya görsel çalışmalarda bulunur, rapor olarak gerekli bilgilendirmeleri sunarız.

Web Site Hizmet Raporlaması
Web Site Hizmet Raporlaması

Web siteniz için altyapı çalışmaları, teknik, içerik iyileştirme ve geliştirmeleri sonrasında aldığımız sonuçlar ne şekilde ilerliyor, web sitenizin analiz verilerinde nasıl gelişmeler var ...

Web siteniz düzenli olarak takip ve gelişimi gerektiriyor fakat gerekli zamanı ve 
yeterli deneyimde ilgili personeli sağlayamıyorsanız 
WEB SİTE YÖNETİM HİZMETLERİ sizin için de bir çözüm yolu olabilir.

 

 

İncele