Temel web site hizmetleri , dönüşüm odaklı web site çalışmaları ve projenizin başlangıcından itibaren devamı süresince geliştirme, takip çalışmalarına dayalı olarak planlanan web yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Sistem ve hizmetlerimize dair genel özelliklerimiz aşağıda belirtilmiştir. Planlanan iş çerçevesi içerisinde sizlere sunduğumuz özellikler arasında yer almaktadırlar.

ESNEK & UYUMLU
Responsive web tasarımı tekniği ile web siteniz mobil ve tablet arayüzlere uyumlu olarak görüntülenir ve çalışır. Bu şekilde internete erişimi olan tüm cihazlara uyum sağlayarak daha fazla  ziyaretçi ağı oluşturabilirsiniz.

HIZLI & GÜVENLİ
Web sitenizin hızlı çalışmasını önemser, sitenizin hızı konusundaki gerekli test ve iyileştirme çalışmalarını yapar, güvenli bir ortamda barındırılmasını sağlarız.

ÇOKLU DİL DESTEĞİ
Sistemimiz çoklu dil desteğini barındırmaktadır. Web sitenizin birden fazla sayıda istediğiniz yabancı dillerde hizmet vermesini sağlarız.

DÖNÜŞÜM ODAKLI ÇÖZÜM VE UYGULAMALAR
Mevcut iş akışı içerisinde sizin için uygun olan, siteniz üzerinde etkili geri dönüşler sağlayabilecek çözüm ve uygulamalar ile size destek sağlarız.

GRAFİK VE YAZILIM DESTEKLERİ
Web sayfanızın yayın aşaması ve sonrasında ihtiyaç duyduğunuz eklentileri değerlendirerek,  görsel ve teknik alanlarda size özel destek sağlarız.

GOOGLE DOSTU ALTYAPI
Web siteniz yayına açıldıktan sonra 3-7 gün içersinde Google arama sonuçlarında bulunabilir olur. Siteniz google tarafından kısa sürede indekslenir, ayrıca ek bir hizmet veya araştırma ve çalışmalara gerek kalmaz.

YEDEKLİ & GÜVENLİ BİR HİZMET
Tüm verileriniz düzenli olarak yedeklenir. Web siteniz güvenli bir sunucu hizmeti ile koruma altındadır.

BAKIM & GÜNCELLEME
Sistemimiz merkezi bir altyapıya, yönetim paneline sahiptir. Zaman içinde yapılan yenilik ve güncellemelerden bütün müşterilerimiz yararlanmaktadır.

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
Başarılı bir adımın ve sürekliliğin temeli araştırma ve geliştirmeye dayanır. Araştırma ve geliştirme özel çözümleri gerektirmektedir. Bu  amaçla ve temel aldığımız değer ile size sunduğumuz hizmet süreçlerimizde araştırmayı ve buna bağlı geliştirmeyi esas alıyor, güncel olanı takip ediyor, sizin için en uygun olanı mevcut hale getiriyoruz. Size özel bir performans uyguluyoruz.

WEB GELİŞTİRME
Web yönetim panelimiz büyük ölçüde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir şekilde oluşturulmuştur.
İhtiyacınızı oluşturacak yeni talep ve beklentiler birebir konu üzerinde görüşülerek size en uygun olan çözüm önerileri sunulur.